Výsledky Vinařů Újezd z výstav v okolních obcích 2019

15. Výstava archivních vín v Moutnicích 1. 12. 2018
 
Dobrovolný Jan IO17- 17,9    
Eliášovi A + R RB15 - 18,6 SO17v.z.b. - 19,1 FR17 - 18,4
Florián Miroslav MT15 - 18,3    
Formánek Evžen OB15 - 18,6    
Havlátovi F + V CH17p.s. - 18,6 SZ17p.s. - 18,0  
Kroupa Marek MT17 - 17,8 VZ16 - 18,0  
Kyselka Václav MT17 - 18,6 RV16 - 18,2  
Macan Tomáš MT - 18,8    
Menoušek Zdeněk AN15 - 17,8 AN14 - 18,8  
Nachtnebl RR16 - 18,7    
Ocásek Ludvík  NG17 - 18,7 VZ17 - 18,6  
Pěček Jan  VZ16 - 18,8 AN16 - 18,6  
Sedláček Karel RR17 - 18,9 RR16 - 18,6  
Suchomel Oldřich RR15p.s. - 18,4 RM14 - 18,6  
Šiftovi 17p.s. - 18,4 VZ17p.s. - 18,5  
Šťávová Marie 17 -18,4    
Štulík Jiří MT17 - 17,0    
Váša Radoslav RM15p.s. - 18,4    
 
 
49. Výstava vín Křepice 2. 2. 2019
 
Eliášovi A + R FR - 18,6 NG - 18,6  
Havlátovi F + V RMv.z.h. - 19,0 SZ - 18,8 PAp.s. - 18,0
Kroupa Marek CM - 18,6    
Kyselka Václav  VČR - 18,9 VZp.s. - 18,9  
Menoušek Zdeněk p.s. - 18,6 SBp.s. - 18,4  
Pecákovi Jana a Jan VZ - 17,9    
Sedláček Karel NGp.s. - 18,4    
Suchomel Oldřich RR15p.s. - 18,8    
Šiftovi 17v.z.h. - 18,0    
Váša Radoslav  RV -18,5    
 
 
43. Výstava vín Měnín 23. 2. 2019
 
Dobrovolný Jan NEp.s. - 18,0    
Eliášovi A + R OBkab. - 18,7    
Fasora Jan NE - 18,8    
Florián Miroslav MT - 17,6 OB15 - 18,7  
Formánek Evžen FR - 18,5    
Havlátovi F + V RR - 18,6 CH - 18,0 Charvát - 18,4
Kroupa Marek MT - 18,6    
Kyselka Václav  VZp.s. - 18,2 VČRkab. - 18,8  
Menoušek Zdeněk ZWrosé - 18,2    
Sedláček Karel  RV17v.z.h. - 19,0    
Suchomel Oldřich PM - 18,1    
 
 
42. Jihomoravská regionální výstava vín Brno 2019.
 
Eliášovi A + R SBkab. – 82 RM - 83
Dobrovolný Jan  ZWp.s. – 82  
Formánek Evžen  VZ – 78  
Franz Robert  NB17p.s. – 86 RR14p.s. – 86
Havlátovi F. + V. SZ - 85 RMv.h. - 83
Kyselka Václav  VČR – 82  
Kroupa Marek  CM - 71  
Menoušek Zdeněk  ROSp.s. – 71  
Suchomel Oldřich MP – 88  
Váša Radoslav  RV – 82 RO - 78
 
 
Sokolnický košt 2. 3. 2019
 
Dobrovolný František RB - 87 SV - 75    
Dobrovolný Jan NGp.s. - 80      
Eliášovi A + R SBUkab. - 72      
Fasora Jan NG - 86      
Florián Miroslav MT - 70 SV15 - 88    
Formánek Evžen SV - 73      
Franz Robert CHp.s. - 67 NG07p.s. - 82 NG06p.s. - 81 PA15p.s. - 77
Franz Robert RR14p.s. - 79 RMv.h. - 86    
Havlátovi F +V SZ - 67 VZp.s. - 85 RMv.h. - 78  
Hladký František  ZWrosé - 82      
Hrubý Vojtěch SZ - 80 SČN - 75    
Kozák Martin  MT - 84 FR - 84 SV - 70  
Kroupa Marek  MT - 89 AN 80 CM - 80  
Kyselka Václav RV - 81 VČRkab. - 82    
Mezuláník Radek  RM - 82 RMklaret - 87    
Ocásek Ludvík  VZ - 82 VZ17 - 72    
Pěček Jan  MT - 88 MP - 86    
Sedláček Karel  RR - 90 SZp.s. - 82    
Suchomel Oldřich 14p.s. - 80 SČU17 - 79    
Šťávová Marie ZW - 76      
Váša Radoslav  RVkab. - 75 ROUp.s. - 77    
 
 
28. Výstava vín Chrlice 9. 3. 2019
 
Dobrovolný Jan  ZW - 17,6    
Eliášovi A + R SZ - 18,6 SB - 18,4  
Fasora Jan  NG - 18,7    
Florián Miroslav  SV15 - 18,7 PA15 - 18,0  
Formánek Evžen SB - 18,0     
Franz Robert  RR14p.s. - 18,8 VZ13p.s. - 18,8  
Havlátovi F + V PAp.s. - 18,7 VZp.s. - 18,5 CH - 18,0
Hladký Bohdan  NG - 18,2    
Hladký František  VZ -18,4    
Kozák Martin SV - 18,7 NG - 17,5  
Kroupa Marek RR - 18,8 CM - 18,0  
Kyselka Václav  VČRkab. - 18,7 RV - 18,2  
Mezuláník Radek  RMrosé - 18,0 RM -18,8  
Ocásek Ludvík  VZ17 - 18,4 VZ - 17,7  
Pěček Jan SV - 17,7    
Sedláček Karel  CHp.s. - 18,4 SZp.s. - 18,9  
Suchomel Oldřich SV - 18,8 14p.s. - 18,4  
Váša Radoslav  RR - 18,9 RVkab. - 18,6  
 
 
18. Výstava vín Telnice 16. 3. 2019
 
Eliášovi A + R  OBv.h. - 18,4 FR - 17,7  
Fasora Jan  NB - 17,4    
Florián Miraslav  OB17 -19,0  Rose15 - 18,7  
Formánek Evžen NB17 - 18,8    
Franz Robert  RR14p.s. - 18,7 NB17p.s. - 18,7  
Havlátovi F + V RR - 18,6 CH - 18,0 ZWrose - 18,4
Hladký Bohdan  NB - 17,8    
Hrubý Vojtěch  SZ17 - 18.7 SB - 18,2  
Kozák Martin  NB - 17,7 SV - 18,6  
Kroupa Marek  MT - 18,4 AN - 18,5  
Kyselka Václav  RV - 18,7 VČR - 18,6  
Menoušek Zdeněk  SČ - 18,3 ZWrose - 17,5  
Ocásek Ludvík  VZ - 17,9    
Paarová Rostislava OB -18,3 AN - 18,5  
Pěček Jan  VZ17 - 18,7 MT - 18,0  
Popelák Oldřich NB - 18,6 RBp.s. - 18,4  
Sedláček Karel  RR17 - 18,6    
Suchomel Oldřich  p.s. - 18,0    
Váša Jakub  SČ - 17,8    
Váša Radoslav  RVkab. - 18,2 SVros.v.h. - 18,6  
 
 
Josefský košt vín Bošovice 23. 3. 2019
 
Dobrovolný Jan  ZW - 18,1      
Eliášovi A + R NGkab. - 18,6 SO17v.z.b. - 19,0 ZW - 18,7  
Fasora Jan  NG - 18,1      
Florián Miraslav  PA15 - 16,9 Charvát - 18,0    
Formánek Evžen  SV - 18,6      
Havlátovi F + V MTb.v.b. - 19,0 RR - 18,7 CH - 18,2 NG - 16,9
Hladký František  NG - 16,9      
Kozák Martin  NG - 17,9      
Kroupa Marek  MT - 18,2 RR - 18,7 CM - 17,9  
Kyselka Václav  VZp.s. - 18,6 MT - 18,3    
Lengál Aleš  RV - 18,6 ZW - 18,9    
Menoušek Zdeněk  RR17sl. - 18,1 ZWrose - 18,6 SČ - 18,0  
Mezuláník Radek  NG - 17,9 MT - 17,5    
Nezbedovi R + Š RV - 18,6 PA17p.s. - 18,0    
Ocásek Milan SB - 18,3 SV - 18,2    
Pěček Jan  AN17 - 18,2      
Popelák Oldřich NG - 18,6 RBp.s. - 18,6    
Sedláček Karel  RR17p.s. - 18,8 RRv.h. - 19,1    
Streit Jan  VZ - 17,0 Prim - 18,0    
Suchomel Oldřich 15p.s. - 18,3      
Šiftovi R + M CHp.s. - 18,1 SBp.s. - 19,0    
Šťávová Marie  SB - 18,0      
 
 
Hostěrádky 29. 3. 2019
 
Újezd u Brna 6. 4. 2019
 
Šitbořice, Šumice, Uhřice
 
Lovčičky 4. 5. 2019